אפליקציות לטיסות

שלוש אפליקציות מומלצות לכל אלה שאוהבים לטייל בעולם. הכנה לטיול לא רק כרוך בסידור מוצ’ילה ; היום אתה גם צריך להתקין ולהוריד אפליקציות בסמארטפון או בטאבלט . להלן שבעה יישומים ששווים הורדה לעשות כדי שבטיסה הבאה שלך יעבור לך טוב יותר הזמן ,ותהיה פחות מלחיצה וקצת יותר כיפית :

אפליקציות לטיסות

אפליקציה של חברת התעופה:

היישום של חברת התעופה שלך יאפשר לך לבדוק את ההזמנה שלך, להירשם לקבלת כרטיס עלייה למטוס נייד.

זה טוב עבור טלפונים חכמים וטאבלטים: זה מסמך אחד פחות שצריך להדפיס ולקחת איתך. בזמן ההמתנה לעבור אבטחה, תציג את הכרטיס העלייה למטוס שלך על המסך, וזהו זה הכל.

רוב היישומים מציגים לך מפה של המושבים, וחלקם מאפשרים לך לנהל קילומטרים ונקודות תגמול. היישום של Jet Blue שולח לך תזכורות כדי שתוכל לבצע עדכוני רישום בזמן אמת, התראות עח עיכובים או שינויים בטיסה, ואומר לך סרטים ותוכניות טלוויזיה מומלצים, שאתה יכול לראות מתי בטיסה.

Flighstats

אם אתה רוצה לדעת בדיוק מתי נוחתים בנוסף למיקום בפועל של המטוס שלך במהלך הטיסה -וכל המטוסים האחרים בדרכם ברחבי העולם – Flighstats היא בשבילך.

יישום גשש הטיסה מאפשר לך לגשת למידע על מצב הטיסה ע”י מספר טיסה, בשדה תעופה או מסלול. (בחלוקה גם על ידי זמן הנחיתה מול זמן ההגעה לשער). המידע מתעדכן כל כמה דקות, אבל את מידע של המיקום ניתן לראות בהשהייה של כחמש דקות, מטעמי ביטחון.

יתרון נוסף עבור אוהבי פרטים קטנים: המפות מתאימות את הנתיב בפועל של המטוס, לא הדמיה. ברגע שאתה כבר משחק עם היישום הזה, אתה לעולם לא תרצה לחזור לגרסה של טירונים במסך המשענת של המטוס שלך.

TripCase

אם אתה מאלה שמחפש נואשות להזמנת טיסות, מלונות ורכב בדוא”ל שלך, בלילה שלפני הנסיעה, TripCase הוא בשבילך. מאפשר לך לארגן את כל ההסתייגויות שלך במקום אחד ולשתף את המסלול שלך עם בני משפחה וחברים, כדי ליידע אותם על השינויים ועיכובים בתוכניות הנסיעה. רק תעביר מיילים מההזמנות שלך באינטרנט ל TripCase, וזהו! הכל נשמר אוטומטי ביישום. או שאתה יכול להזין את המידע הרלוונטי באופן ידני ביישום כקטגוריות פריסה.