טיפים להעברת דירה

טיפים לקחת בחשבון בעת בחירת חברת הובלות.

אתה צריך לעבור דירה? חתיכת משימה, נכון? כצעד הראשון אנו ממליצים לצבור כוח ואת כל הסבלנות בעולם, תמיד תזכור שלאחר העברת הקופסאות וחפצים אתה יכול סוף סוף ליהנות מהבית החדש שלך.

טיפים להעברת דירה

בחירת חברה

לאחר שאתה יודע מה אתה הולך להעביר ולקחת איתך, תתקשר לשרותי הובלות דירה לפחות 3-4 שבועות לפני מתאריך העברה. תשווה לפחות 3-4 חברות הובלה לפני שאתה סוגר מעבר. לא תמיד חברות אלה חותמות על חוזה עם הלקוח, ולכן עלינו להיות זהיר מאוד בעת הבחירה.

תבררו לא רק מחירים, אלא גם את השירות ואת מידת המחויבות בכל מקרה של תקלה. אל תבטח באלה שאין להם כתובת פיזית ותקציבים נמוכים מדי: איכות ושירות טוב עשוי בדרך כלל לבטא את עצמו במחיר גבוה. בכל אופן, לא תמיד שיש מחיר גבוה פירושו שירות טוב.

תתייעץ עבור הסוג של המשאית של החברה (מה גודל, אם הוא פתוח או סגור), איך ואיזה פתרונות הם מציעים לרכוש יקר ערך שעלול להישבר, כמו כן לברר על סוג החומרים המשמשים לאריזה. כל הפרטים האלו יעזרו לך לכוון את החברה לרצונות שלך וכך לקבל הצעת מחיר יותר נכונה.

תברר את הזמן המשוער שייקח לעשות את ההעברה ואת מספר הנסיעות. התייעץ עבור מחיר כולל העמסה למשאית ופריקה, ישנם כאלה שלא מספרים מה השירות כולל ואתה תופתע לגלות באותו רגע שזה תוספת תשלום אם זה העמסה ופריקה למשאית.

התקציב חשוב, אבל המוניטין של החברה יותר חשוב. בקשו המלצות מחברים או מכרים ותקשיבו לפרטים על חוויותיהם. להטיל ספק בהכל. אם אתה טועה, אתה תגלה מאוחר מדי: החפצים היקרים שלך יהיו כבר לא בידיים שלכם ועלול לקרות להם כל דבר.

כיצד להתכונן למעבר

לאחר שבחרת את החברה, ,תשכיר משאית כמה שבועות מראש להעברת החפצים, במיוחד אם אתה עובר לעיר אחרת.

כמו כן חשוב לשקול את עונת השנה. במהלך הקיץ יש מעברים רבים, במיוחד בתקופות חופשה מבית הספר. ובתוך הזמן הזה, לקראת סופי השבוע הם הימים המבוקשים ביותר. תתייעץ אם יש לשלם תוספת עבור זה. אם אתה מעביר בתקופת החגים, תברר מחירים!.

להעברת דירה בחורף יש כמה חסרונות; מאי ודאות על מזג האוויר, ועל הקושי של שמירה על הבית מחומם כראוי בימים הראשונים שאנחנו מגיעים לשם.

אם והשינוי תאריך הוא בלתי אפשרי, לוודא מול החברה שאתה הולך לשכור משאיות סגורות,לטובת מניעת חדירת גשם עד כמה שניתן.

השגיחו על הפריקה והטעינה של החפצים:

זה טוב להיות קשוב ונוכח בעבודת פריקה וטעינה של חפצינו כדי לראות אם יש תקרית עם הדברים שלנו בעת העלאתם או הורדה מהמשאית.

אנו ממליצים שלא לחתום על האישור המסירה שאנחנו נוטים לקבל מהחברה עד שלא נראה בעין ונהיה בטוחים, שראינו ובדקנו את החפצים המועברים. אם יש בעיה כלשהי, הסבלים צריכים לשים לב. ולשאת אחריות.

Leave a Reply