ניקיון לפני מכירה

ניקיון לפני מכירה – איך עושים את זה?

קיבלתם דירה בירושה והיא עמוסה בכל טוב (או במילים אחרת- מלאה בחפצים ובלגן)? עוברים דירה ועומדים בפני מכירת הדירה שלכם? בין אם זו הדירה בה התגוררתם אתם ובין אם זו דירה שהתגורר בה אדם אחר, הבאת הדירה למצב בו ניתן יהיה למכור אותה אינה פשוטה.

בכדי שדירה תהיה אטרקטיבית מספיק ושיהיה לה ביקוש גבוה צריך לרוקן אותה מלבד החפצים שאתם מעוניינים להשאיר (ריהוט, מכשירי חשמל מסוימים) ושתהיה נקיה ואסתטית. איך עושים את זה? היום אין צורך לעשות זאת בעצמכם. ישנן חברות שזו המומחיות שלהן.

פינוי דירה וניקיון מקצועיים

פינוי דירה וניקיון הנעשים על ידי חברה מקצועית מביאים את הדירה למצב אחר מהמצב בו אתם הייתם מותירים אותה.

חברות פינוי דירה וניקיון מעסיקות צוות מיומן אשר מתמחה במיון תכולת הדירה במהירות רבה כך שביום עבודה אחד יגיע הצוות שלהן לתוצאה טובה יותר מזו שהייתם מגיעים לאחר שבוע של עבודה. דבר זה אינו מפתיע: הם משקיעים יום שלם, מהבוקר ועד הערב בו הם עובדים ברצף עד שהדירה תהיה מפונה ונקיה. לכם אין יום שלם מבוקר עד ערב לעסוק רק בזה.

ניקיון ופינוי דירה

רוב האנשים משקיעים שעה פה ושעה שם יחד עם כמה שעות בסוף השבוע. בנוסף, המיומנות, הקשרים שיש לאותן חברות עם עמותות וארגונים, החומרים העומדים לרשותן לניקיון או האביזרים המיוחדים לפינוי כמו מנוף עושים את העבודה יעילה בהרבה.

איך מתבצע פינוי דירה?

כאשר תתעניינו בשרותי פינוי דירה וניקיון, יגיע קודם כל נציג של החברה על מנת לראות את תכולת הדירה- באיזו כמות ובאיזה סוג תכולה מדובר- האם רהיטים בעיקר, מכשירי חשמל, האם התכולה ניתנת למכירה או לא.

הנציג יבדוק גם את תנאי הדירה- הקומה, הגישה לרחוב ואת גודל הצוות הנדרש לביצוע עבודה יעילה ומהירה. נציג החברה גם יבדוק מולכם מהי התכולה שתרצו להשאיר. ביום הפינוי יגיע הצוות ויתחיל במיון התכולה ובאריזתה.

התכולה תמוין על פי סוג התכולה וגם על פי היעוד שלה: האם היא מיועדת למכירה, תרומה או להשלכה לפח. לחברות יש קשרים עם עמותות כך שהן יודעות בדיוק מה נדרש לכל עמותה ותורמים בהתאם. את המכירה הן מבצעות בשווקים או חנויות יד שניה.

חפצים המיועדים לפח מושלכים ישירות באתר הטמנת אשפה. לאחר המיון והעמסת התכולה, ינקה הצוות את הדירה כך שתהיה נקיה ומסודרת בסוף התהליך. ישנן חברות שגם מציעות צביעה או סיוד של הדירה.

Leave a Reply