ערור על דוחות חניה

בכל ערי ישראל כמעט, יש מצוקת חנייה מאוד גדולה. רובנו מחפשים במשך שעות רבות חניה לרכב שלנו ליד הבית או ליד העבודה ולא מוצאים.

בסופו של דבר אנחנו נאלצים לחנות במקום לא חוקי כמו למשל באדום לבן או במקרים קיצוניים על המדרכה. כמעט כל נהג בישראל קיבל לפחות פעם אחת בחיים דוח חנייה.

פעמים רבות יכול לקרות מצב בו נקבל דוח חניה למרות שחנינו לפי החוק. אחת הערים בארץ בהן מצוקת החניה הכי חמורה היא העיר תל-אביב בה גם נותנים לנהגים מאות דוחות חניה מדי יום. עורך דין תעבורה תל-אביב יוכל לסייע לנו להתמודד עם דוח החניה שקיבלנו ואף לערער עליו.

וערור על קנסות על נסיעה באופניים חשמליות

עורך דין לתעבורה יוכל לסייע לנו לערער גם על קנסות שקיבלנו בגין נסיעה באופניים חשמליות על המדרכה. התקנות אשר קשורות לנסיעה עם אופניים חשמליות הן מאוד לא ברורות.

לא פעם קורה שנהגי אופניים חשמליות מקבלים קנסות מבלי שהיות מודעים בכלל לחוק. עורך דין איכותי יוכל לסייע לנו לדחות את תשלום הקנס שקיבלנו והוא יוכל אף להביא לביטול מוחלט שלו. שירותיו של עורך הדין יוכלו לסייע לנו להילחם על הזכויות שלנו כרוכבי אופניים בעיר והם יוכלו לאפשר לנו להרגיש הרבה יותר בטוחים כאשר אנחנו נוסעים ברחובות.

וערור על קנסות של הולכי רגל שחצו מעבר חציה באדום

עורך דין תעבורה תל-אביב יוכל לערער בשבילנו גם על קנסות שקיבלנו כהולכי רגל. פעמים רבות הולכי רגל יכולים לקבל קנס כאשר הם חוצים מעבר חציה באור אדום או כאשר הם חוצים כביש שלא במעבר חצייה.

עורך דין יוכל לסייע לנו להביא לכדי ביטול מוחלט של הקנס. בסופו של דבר אנשים רבים מבצעים את העבירות הללו ורק מעטים מקבלים על כך קנס – דבר אשר נוגד את חוש הצדק הבסיסי. עורך דין איכותי לענייני תעבורה יוכל לסייע לנו במגוון רחב של בעיות תעבורה משפטיות שיש לנו. התמודדות עם בעיות תעבורה יכולה להיות סבוכה מאוד ולכלול הרבה מאוד פרטי בירוקרטיה שונים.

עורך דין יוכל לסייע לנו להתמודד עם הבירוקרטיה והוא יוכל לאפשר לנו לנצח אותה. אם אנחנו מאמינים בצדקת הדרך שלנו עלינו להילחם עליה ולא לוותר על הצדק האישי שלנו.