פרסום מבוסס מילות חיפוש – ניהול קמפיינים בשיטת PPC

פרסום מבוסס מילות חיפוש – ניהול קמפיינים בשיטת PPC

הפרסום מבוסס מילות חיפוש בתכניות “תשלום להקלקה” כגון גוגל אדוורדס ואוברטור הוכח ככלי פרסומי בעל ערך רב והוא צובר פופולריות ונע במהירות לזרם המרכזי כערוץ פרסום אינטרנט מוביל. הגמישות, היכולת לגשת לקהלים שונים עם קריאייטיב ומסר מותאם, לשלוט על עמודי הנחיתה אליהם מגיע המשתמש – וכל זאת תוך שליטה פרטנית על התקציב, יכולה, בניהול מקצועי, להוביל להחזר מצוין על ההשקעה בפרסום.

תכניות PPC עיקריות

Google Adwords ו- Yahoo! Search Marketing (הידועה בשמה הקודם- אוברטור) הינם שתי תכניות ה PPC העיקריות וקיימות תכניות אחרות קטנות יותר וממוקדות תעשייה. למשל, לתעשיית התיירות יש כמה מנועי חיפוש והשוואות מחירים פופולריים. בכל התכניות הללו המפרסם יכול לבחור את מילות החיפוש שלצידן תוצג הפרסומת שלו. כמו”כ, המפרסם יכול להציג מודעת פרסום שונה עבור כל קבוצת חיפושים שהוא מגדיר. המפרסם משלם כאשר משתמש מקליק ונכנס לאתר המטרה, כאשר גובה התשלום נקבע בשיטת מכרז.

פרסום ממוקד מילות חיפוש

תוך שימוש בתהליכי עבודה וטכנולוגיה מתקדמת שחלקה פותחה באיזילנד – דפי נחיתה בקליק , הם מסוגלים להציע ערך הרבה מעבר למה שמרבית המשווקים מסוגלים לעשות in-house. החברה מנהלת את הפרסום בערוצי PPC בדגש על: 

• הגברת החשיפה ע”י שימוש במילות חיפוש רבות וסוגים שונים של קריאייטיב המיועד לקהלים מגוונים. 

• אלימינציה של תנועת הזבל שעולה כסף ומכניסה קהל לא רלוונטי 

• ניהול ובקרה של עמודי נחיתה אליהם מכוונים קבוצות שונות של גולשים. 

• ניהול נכון של הבידים במטרה להוציא את המקסימום מהתקציב במונחים של כמויות תנועה ושל חשיפה המיודעת למיתוג. 

• שימוש בכלים למדידה וניתוח ההמרות – הכוונת יותר מבקרים רלוונטיים להפוך ללידים עסקיים. 

חשיפה ממוקדת וחכמה במנועי החיפוש תורמת תרומה משמעותית למותג כמו גם לתנועת גולשים ישירה לאתר המטרה. איזינט מציעה לחברות וארגונים שירותי פרסום אינטרנט מתקדמים, כאשר לב ההצעה הינה הגברה משמעותית של תנועת הגולשים הממוקדים לאתר הלקוח וזאת בעיקר ע”י יצירת חשיפה ודומיננטיות בערוצי החיפוש המובילים. מן הצד השני, על מנת למקסם את הערך המתקבל מהתנועה שאנו מייצרים עבור לקוחותינו, אנו מציעים שירותי מדידה וניתוח מתקדמים של ביצועי האתר תוך שימוש במערכות אנליזה מתוחכמות, במטרה להגביר את יעילות האתר, איכותו וביצועיו העיסקיים.

Leave a Reply