5 היעדים הטובים ביותר ב -2016 על ידי בלוגרים מספרד

5 היעדים הטובים ביותר ב -2016 על ידי בלוגרים מספרד

אתה כבר חושב על חופשה בחופש הגדול עם הילדים? צריך רעיונות? עצה? פורטל ישראלי מקדמת לך את החופש ומביאה לכם את היעדים הטובים ביותר ב -2016 על פי כמה מן הנוסעים הגדולים של ספרד.

התייעצנו עם 17 בלוגרים של אנשים נסיעות בספרד כדי לשבור קצת גרסאות שאנחנו רגילים לשמוע מהישראלים. איזה מדינות המליצו לנו? מדינות וערים שעל פי ההמלצות שלהם צריך לבקר בשנה הזו … וזו התוצאה. להלן 17 היעדים הטובים לחופשה ב2016. מ -17 בלוגרים ומומחים נוסעים.

סרי לנקה | רוברט ולטי – מוצ’ילרים מסביב לעולם

אחד היעדים הטובים ב2016 זה סרי לנקה. מהי הסיבה? בארץ הנפלאה הזו תוכלו ליהנות מאחד החופשות הכי מושלמות ישי. מכוון שב”דמעה של הודו” יש תרבות, חוף, טבע, משתלות תה ועוד הרבה הרבה דברים. אז תנצלו את השנה ובקרו בסרי לנקה.

סרי לנקה

ונקובר, קנדה | ורוניקה – בטיול מסביב לעולם

ונקובר מדורגת כאחד הערים הטובות ביותר לחיות בעולם ובצדק בעיר הזאת יש הכל. הודות למיקום האסטרטגי שלה מתגאה האקלים החם ביותר בקנדה. הדמוגרפיה לא השגרתית שלו, מתוצאה של גלי עליית אסיה ואירופה, מבטיחה זירת אוכל מעניינת יותר. אם בהנהגה מדובר, העיר נמצאת בחזית חדשנות אדריכלית, מדע ותרבות. מאחורי קו הרקיע המרשים, ונקובר מסתירה סביבה טבעית מרשימה. אסור לפספס את הטיול המסורתי בגשר Capilano, ההליכה לאורך המפרץ של ונקובר ולבקר במוזיאון האנתרופולוגי (MOA).

כבר ראית את הפוסט הקודם שלנו על התמונה של בנטלי?

ונקובר

בוסטון, ארצות הברית | מרתה – מטיילים 2

אני ממליצה לבקר בבוסטון ב -2016, אחת הערים המרתקות ביותר בארצות הברית. הניטל ההסטורי של בירת מסצ’וסטס נוכח בכל צעד שאנו נותנים: מהפרק COMMON, הגן הציבורי הראשון במדינה, עד המטרו שלה, הראשון שנבנה באמריקה, עוברים דרך שתי האוניברסיטות היוקרתיות ביותר בעולם, הרווארד בקיימברידג ‘. תצפית לווייתנים החשוב ביותר בעולם או האקווריום, עם טנק מרכזי מרשים, לא תשאיר אף אחד אדיש והקטנים של הבית WILL LOVE IT. אוהבי אוכל ייהנו מתוצרת טרייה ביותר שנותן את האוקיינוס האטלנטי, מכף לובסטרים לצדפות, עם 12 זנים של חנויות מקומיות.

בוסטון

נורבגיה – כריסטינה, מסעות התרמיל שלי

אם אתה חובב טבע אתה גם תחבב את בנורבגיה, ולכן, צריך לבקר את היעד הזה בשנת 2016. מדינת הפיורד מציע נופים של יופי קיצוני וכבישים בלתי אפשריים שישאירו אתכם עם הפה פתוח. שים נעלי הרים, תשיג שק שינה טוב ותמצא ותגלה את הנתיבים שלהם. פריקסטולן, Trolltunga, Besseggen, Rimstigen … האפשרויות הן אינסופיות. דרך טובה, נחמדה וזולה לראות מדינה שלא חייב להיות יקר כמו שזה נראה.

נורבגיה

יפן – סוניה, הנעל

ב2016 אני ממליצה טיסה ליפן כי זה יעד שאתה יכול לחיות בדרכים אינסופיות. כדי להרגיש התרבות העתיקה שלה בשיטוט רחובות גיון, קיוטו, או בשקט לנוכח היופי של מקדש עתיק, מסונוורת המודרניות של טוקיו, תקומת הירושימה או אופי הידה. בנוסף, כמובן, לטעום גסטרונומיה שלה ולגלות שזה הרבה יותר מסושי וטמפורה.

יפן